Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Cutia cu sugestii » Multumiri
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
mobyct
Grup: membru
Mesaje: 1
23 Feb 2013, 13:08

[Trimite mesaj privat]

Multumiri    [Editează]  [Citează] 

Ca dupa fiecare proba de matematica la bac, probabil ca primiti cateva (mii de) multumiri. As dori pe aceasta cale sa va multumesc si eu sincer pentru efortul si pasiunea depuse pentru a intretine acest site. Variantele de bac sunt explicate mai bine decat ar putea sa o faca probabil unii profesori, de aceea mereu cand mi s-a "plans" cineva ca nu pricepe o anumita problema de bac i-am zis fara nicio retinere de pro-didactica :D

Lectiile sunt de asemenea o recapitulare fulger perfecta inainte de bac, evident cu micile ironii :D (o sa tin minte mereu ca in punctele de inflexiune functia primeste vesti importante!)

Probabil ati vazut variantele de anul asta de la m1 si vi se par o bataie de joc, intr-adevar au fost simple, ma astept la o nota de la 9.8 in sus, dar recunosc ca fara pro-didactica nu as fi fost atat de sigur pe mine.

Felicitari inca o data! si mai ales ca acum sunt gratuite materialele, faceti un serviciu extraordinar tuturor elevilor care sunt pasionati de matematica sau vor doar sa treaca de examene.

Edit: Da, 10 la matematica!
Multumesc, pro-didactica

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
19 Jul 2012, 07:51

[Trimite mesaj privat]


Multumim pentru vorbele frumoase, felicitari pentru rezultatul de la examenul de Bac si mult succes in viitor!



---
Pitagora,
Pro-Didactician
Adrianaa
Grup: membru
Mesaje: 9
23 Feb 2013, 13:08

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Ca dupa fiecare proba de matematica la bac, probabil ca primiti cateva (mii de) multumiri. As dori pe aceasta cale sa va multumesc si eu sincer pentru efortul si pasiunea depuse pentru a intretine acest site. Variantele de bac sunt explicate mai bine decat ar putea sa o faca probabil unii profesori, de aceea mereu cand mi s-a "plans" cineva ca nu pricepe o anumita problema de bac i-am zis fara nicio retinere de pro-didactica :D

Lectiile sunt de asemenea o recapitulare fulger perfecta inainte de bac, evident cu micile ironii :D (o sa tin minte mereu ca in punctele de inflexiune functia primeste vesti importante!)

Probabil ati vazut variantele de anul asta de la m1 si vi se par o bataie de joc, intr-adevar au fost simple, ma astept la o nota de la 9.8 in sus, dar recunosc ca fara pro-didactica nu as fi fost atat de sigur pe mine.

Felicitari inca o data! si mai ales ca acum sunt gratuite materialele, faceti un serviciu extraordinar tuturor elevilor care sunt pasionati de matematica sau vor doar sa treaca de examene.

Edit: Da, 10 la matematica!
Multumesc, pro-didactica



Subscriu celor spuse de acest utilizator al saitului.

Multumiri pentru toata munca depusa si pentru materialele gratuite continute de acest site.

"Da, 10 la matematica!
Multumesc, pro-didactica
"





[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47509 membri, 58520 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ