Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
zuby
Grup: membru
Mesaje: 3
02 Jun 2007, 16:22

[Trimite mesaj privat]

nu vrea    [Editează]  [Citează] 

de ce am probleme cand vreau sa deschid o varianta rezolvata?? am incercat mai multe variante rezolvate de la matematica m1.2 si nu vrea sa se incarce...sau daca se incarca nu imi apare nimik..

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
02 Jun 2007, 10:31

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[color=red][/color][b][/b] de ce am probleme cand vreau sa deschid o varianta rezolvata?? am incercat mai multe variante rezolvate de la matematica m1.2 si nu vrea sa se incarce...sau daca se incarca nu imi apare nimik..


Probabil browserul nu are instalat bine plugin-ul pentru vizualizat fisiere pdf.
Asigurati-va ca aveti un program de vazut fisiere pdf, de exemplu Acrobat Reader.
Daca nu doriti neaparat sa vedeti rezolvarile din browser, click cu butonul din dreapta al mouse-ului si "Save as" pe rezolvarea dorita. Apoi deschideti acel fisier de unde l-ati salvat.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
zuby
Grup: membru
Mesaje: 3
02 Jun 2007, 14:59

[Trimite mesaj privat]


Probabil browserul nu are instalat bine plugin-ul pentru vizualizat fisiere pdf.
Asigurati-va ca aveti un program de vazut fisiere pdf, de exemplu Acrobat Reader.
Daca nu doriti neaparat sa vedeti rezolvarile din browser, click cu butonul din dreapta al mouse-ului si "Save as" pe rezolvarea dorita. Apoi deschideti acel fisier de unde l-ati salvat


ms de raspuns..am incercat si cu "save as" , dar cand am incercat sa deschid fisierul ... imi da o eroare. am incercat sa-l deschid cu Adobe Rider 7.0 si tot nu a vrut.cred ca are ceva probleme calculatorul meu si am sa reinstalez sistemul de operare.
multumesc pt ajutorul acordat.

zuby
Grup: membru
Mesaje: 3
02 Jun 2007, 16:22

[Trimite mesaj privat]

problema rezolvata:D    [Editează]  [Citează] 

[Citat]

Probabil browserul nu are instalat bine plugin-ul pentru vizualizat fisiere pdf.
Asigurati-va ca aveti un program de vazut fisiere pdf, de exemplu Acrobat Reader.
Daca nu doriti neaparat sa vedeti rezolvarile din browser, click cu butonul din dreapta al mouse-ului si "Save as" pe rezolvarea dorita. Apoi deschideti acel fisier de unde l-ati salvat.




am rezolvat problema....am instalat programul adobe reader 8. si merge perfect.
Akum nu mai este necesar sa reinstalez sistemul de operare:D

[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47511 membri, 58527 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ