Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Titularizare, definitivat ... » rezolvări titularizare
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
oanacorinav
Grup: membru
Mesaje: 1
03 Aug 2017, 18:08

[Trimite mesaj privat]

rezolvări titularizare    [Editează]  [Citează] 

bună ziua!să rog să îmi trimiteți și mie rezolvări de la examene de titularizare din anii trecuți
cele din 2009 au fost grele în unele județe și nu sunt afișate bareme
vă mulțumesc anticipat !
adresa de mail cornelvasiloaei@yahoo.co.uk


---
abcd
gauss
Grup: Administrator
Mesaje: 6933
03 Aug 2017, 18:08

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
bună ziua!să rog să îmi trimiteți și mie rezolvări de la examene de titularizare din anii trecuți
cele din 2009 au fost grele în unele județe și nu sunt afișate bareme
vă mulțumesc anticipat !
adresa de mail cornelvasiloaei@yahoo.co.uk


Acest site functioneaza altfel...
Nu nu suntem in posesia subiectelor, a baremelor. Daca sunt trimise / adica postate / probleme, cel mai bine cate una pe subiect, atunci vin de cele mai multe ori si solutiile. Este bine sa se mentioneze ce s-a incercat.

(Cu alte cuvinte, acest site a fost initial conceput sa ajute publicul din tara in limba româna si cu explicatii clare si concise la intelegerea notiunilor din matematica, care fac probleme, prin dialog. Nu este nici o reclama pe site. Nu e nici o banca de date in care sa se poata cauta pentru un anumit tip de eveniment (olimpiada, admitere, baraj, titularizare, ...) problemele si solutiile. Un astfel de site nu ar gasi contributia mea volutara. Ganditi-va exact ce va trebuie, intelegere matematica sau o faza de pre-organizare a unor subiecte date in trecut. Desigur ca ambele directii sunt interesante, dar din pacate nu se pot face gratis aici.)

Am incercat ce-i drept in 2007 si in anii ce au urmat sa ordonam cumva matematic cu sens variantele de bacalaureat. (In situatia in care se vindeau in piata rezolvari departe de adevarul matematic.) In urma unor acte masive de piraterie si de atac, care continuau cu fidelitate traditia si istoria poporului român de dupa al doilea razboi mondial, am fost nevoiti sa sistam aceasta directie.

Postati pur si simplu probleme in forum, veti primi rezolvari...


---
df (gauss)
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58500 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ